Niemieckie kapsułki do prania

Stosowanie piorących środków chemicznych wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Jednym z nich jest konieczność odpowiedniego dozowania proszków i płynów, w celu dostosowania ich ilości do objętości pranej odzieży czy tekstyliów domowych. Znacznie wygodniejszym i mniej problematycznym produktem są kapsułki do prania - zagraniczne, najlepsze produkty tego typu są dostępne w naszym sklepie. Ich użytkowanie ogranicza się do umieszczenia foliowej poduszeczki w bębnie pralki i włączenia odpowiedniego programu.

Kapsułki do prania z Niemiec oraz Całej Europy Zachodniej

Kapsułki, które mamy w asortymencie, wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Są to starannie dobrane kompozycje składników o różnych funkcjach, umieszczone w oddzielnych foliowych pojemniczkach. Rozpuszczalna osłonka uwalnia środki do wody, zapewniając odpowiedni efekt. W typowym zestawie znajduje się substancja piorąca, odplamiacz oraz kompozycja zapachowa. 

W sprzedaży mamy produkty o różnym składzie i przeznaczeniu, dlatego możesz wśród nich szybko znaleźć taki, który będzie odpowiedni do konkretnego typu i koloru ubrań. Niemieckie, włoskie kapsułki do prania często zawierają składnik zmiękczający, dzięki któremu tkaniny pozostają delikatne i nie drażnią skóry. Innym dodatkiem może być soda oczyszczona, która sprzyja dezynfekcji tkanin. Preparaty zostały przebadane dermatologiczne i doskonale nadają się do dziecięcych ubranek oraz odzieży osób o wrażliwej skórze.

Wydajne kapsułki do prania w automatach

Tego typu środki piorące są przeznaczone do stosowania w pralkach automatycznych. Są nie tylko wygodne w użyciu, ale również wyjątkowo skuteczne. W asortymencie mamy wydajne kapsułki do prania, które uwalniają substancje do wody po rozpuszczeniu osłonki. Dzięki tej technologii uzyskują one maksymalną siłę czyszczenia, odplamiania i zmiękczania.

Zaletą takich produktów jest doskonała rozpuszczalność w wodzie, również w niskich temperaturach. Dlatego na tekstyliach nie pozostają nieestetyczne ślady mydła. Ponadto importowane kapsułki do prania, takie jak Ariel, Lenor, Persil czy Chante Clair zawierają bardzo trwałe kompozycje zapachowe, które długo pozostają na tkaninach.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry