Do Pielęgnacji Mebli

W tej kategorii sklepu internetowego Chemiazagraniczna24.pl oferujemy wysokiej jakości preparaty przeznaczone do pielęgnacji mebli. Są to produkty w postaci płynów, sprayów, nawilżonych chusteczek i wosków do mycia, które ułatwiają czyszczenie powierzchni drewnianych, laminowanych oraz drewnopodobnych. Ich dostawcami są wyłącznie znane marki istniejące na rynku od kilkudziesięciu lat takie jak między innymi Clinex, Green Shield oraz Xanto.

Prezentowane środki do konserwacji mebli zrewolucjonizują sprzątanie i pozwolą utrzymać drewniane sprzęty w nienagannym stanie przez wiele lat. Zawarte w ich składzie substancje powierzchniowo czynne skutecznie usuwają brud, kurz i przebarwienia, regenerują czyszczone podłoże oraz nadają mu właściwości antystatyczne. Nie pozostawiają przy tym nieestetycznych plam, zacieków oraz smug. Sięgając po wosk do mebli, dodatkowo nabłyszczysz drewno, nadasz mu piękne wykończenie i ochronisz je przed zabrudzeniami powstałymi na skutek rozlanych płynów.

Środki do pielęgnacji mebli

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór sprawdzonych preparatów do pielęgnacji mebli, które pozwalają na komfortowe czyszczenie i porządkowanie powierzchni wykonanych z drewna oraz różnorodnych materiałów drewnopodobnych. Niektóre z nich można stosować również do mycia podłoży laminowanych. Są to produkty bezpieczne dla skóry i dokładnie przetestowane pod kątem dermatologicznym, które doskonale sprawdzą się do użytku w każdym gospodarstwie domowym.

W asortymencie mamy także profesjonalne środki do konserwacji mebli, które nabłyszczają, pielęgnują oraz zabezpieczają sprzęty przez długi czas przed przypadkowym zarysowaniem, zabrudzeniem i osiadającym kurzem. Te wysoko skoncentrowane preparaty w postaci płynów i sprayów nadają konserwowanym powierzchniom delikatne woskowe wykończenie oraz chronią je przed przedwczesnym zużyciem. Mają też bardzo przyjemny zapach, który unosi się w powietrzu jeszcze przez wiele godzin po zakończeniu sprzątania.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry