Wybielacze i Odplamiacze

Plama z wina lub kawy na nowej bluzce? Chyba każdy miał kiedyś podobny problem. Niestety zwykłe domowe sposoby, nie zawsze bywają skuteczne w przypadku tak trudnych zabrudzeń. W wielu sytuacjach trzeba sięgnąć po silniejszej środki, takie jak na przykład niemiecki wybielacz lub odplamiacz do ubrań. Należy jednak pamiętać, by odpowiednio dobrać taki produkt do rodzaju i koloru odzieży, na którą ma być stosowany. Pozwoli to uniknąć niechcianych niespodzianek jak odbarwienie materiału.

Dobrym rozwiązaniem może okazać się także zastosowanie odrobiny preparatu na małą powierzchnię i sprawdzenie ewentualnych efektów. A co z delikatnymi tkaninami? Na naszej stronie znajdziesz wiele produktów, które dzięki swym specjalnym formułom nie zniszczą ulubionej sukienki, czy swetra i skutecznie usuną z nich zanieczyszczenia. Zarówno chusteczki do prania, jak i wybielacze mogą pomóc w odświeżeniu nie tylko ubrań, ale również zasłon i firan. Ich czyszczenie za pomocą takich środków jest dużo łatwiejsze, tkaniny są odświeżone, a ich biel staje dużo wyraźniejsza.

Skuteczne odplamiacze do ubrań

Na stronie chemiazagraniczna24.pl znajduje się szeroki asortyment produktów, dzięki którym twoje ubrania będą wyglądały jak nowe. Odplamiacz do tkanin może mieć różną formę. Jednym z bardziej znanych jest tak zwane mydło marsylskie, którego użycie stanowi pierwszy etap do pozbywania się zabrudzeń. Przygotowuje ono zaschnięte plamy do dalszego prania, dzięki czemu ich wyeliminowanie jest dużo prostsze. Ponadto dostępne są również produkty ze specjalną szczotką, umożliwiającą precyzyjne rozprowadzenie preparatu w wyznaczonych miejscach.

Podobny efekt można uzyskać, stosując odplamiacz w butelce z rozpylaczem. Aktywna piana powstająca w trakcie aplikacji na plamę przyspiesza jej usunięcie. W ofercie znaleźć można także chusteczki do prania, które w zależności od rodzaju mają różne działanie. Wyłapują barwniki i zanieczyszczenia, chroniąc w ten sposób ubrania przed przefarbowaniem lub nadają tkaninom intensywniejszy kolor. Sprawdź, co pomoże Ci w walce z plamami i dokończ swoje zakupy.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry