Kuchnia

Każda kuchnia jest pomieszczeniem, w którym przechowuje się żywność, przygotowuje posiłki, a często też je konsumuje. Dlatego utrzymanie czystości jest w niej priorytetowe. Nie wystarczy jednak przetarcie blatów czy podłogi zwykłymi detergentami. Niezbędne jest również odkażanie powierzchni, które mają bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi. Niemiecka chemia do kuchni nie tylko doskonale sprawdza się w tej roli, ale będzie także bezpieczna dla zdrowia domowników.

Skuteczna i wydajna chemia gospodarcza do kuchni

Preparaty stosowane do sprzątania pomieszczeń kuchennych muszą spełniać określone wymagania. Powinny dobrze radzić sobie z brudem, skutecznie eliminować mikroorganizmy, a jednocześnie muszą być bezpieczne. Nawet najstaranniejsze zmycie blatu nie gwarantuje bowiem, że odrobina detergentu nie dostanie się do jedzenia. Pod tym względem niemieckie, włoskie, angielskie środki czystości do kuchni spełniają najwyższe wymagania. Oprócz tego świetnie radzą sobie ze specyficznymi kuchennymi zanieczyszczeniami – tłuszczem i kamieniem.

Chemia gospodarcza, którą oferujemy, charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. W sprzedaży mamy specjalne środki do czyszczenia kuchni w butelkach z rozpylaczem, za którego pomocą możesz je wygodnie nanosić na duże powierzchnie. Dostępne są też zagęszczone mleczka do powierzchni emaliowanych, porcelanowych oraz płytek.

Zagraniczna chemia do kuchni – renomowane marki

W kategorii preparatów czyszczących przeznaczonych do sprzątania pomieszczeń kuchennych znalazło się wiele produktów znanych i cenionych marek. Są wśród nich firmy takie jak Heitmann, G&G, Meglio, Xanto czy Astonish. Oferowane importowane środki czystości do kuchni są uniwersalne, przeznaczone do różnych powierzchni oraz wyspecjalizowane w usuwaniu tłuszczu czy kamienia. Proponujemy też akcesoria pomocnicze, wśród których znalazły się ściereczki, gąbki do naczyń oraz specjalne nawilżane chusteczki przeznaczone do czyszczenia stali nierdzewnej, lodówek czy kuchenek mikrofalowych.

Niemiecka chemia do kuchni obejmuje również produkty specjalistyczne takie jak żel lub granulki do udrażniania rur kanalizacyjnych czy odświeżacze powietrza. Poznaj wszystkie z nich i zamów już dziś!

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry