Niemieckie oraz włoskie środki czystości do łazienki

Każda łazienka jest pomieszczeniem, w którym utrzymanie czystości ma szczególne znaczenie. Nieustannie podwyższony poziom wilgotności, zaparowanie ściany i podłogi oraz często wysoka temperatura powietrza tworzą idealne środowisko do rozwoju groźnych dla zdrowia mikroorganizmów, które są przyczyną infekcji, grzybic i alergii. Drobnoustroje pomogą skutecznie wyeliminować specjalne, niemieckie, angielskie czy włoskie środki do czyszczenia łazienki, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Czysta łazienka? Z naszymi środkami to możliwe

Produkty, które oferujemy, charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Ich zadaniem jest nie tylko eliminowanie brudu, ale też odkażanie powierzchni płytek ceramicznych, wanny czy umywalki. Dobre efekty w tym zakresie możesz osiągnąć dzięki specjalnym formułom, które czyszczą i dezynfekują, usuwając bakterie. Proponujemy między innymi angielskie środki czystości do łazienki marki Astonish, w której znajdziesz płyny, mleczka i spraye o różnym przeznaczeniu.

Polecamy wygodne w aplikacji preparaty w sprayu. Doskonale nadają się między innymi do mycia i dezynfekcji muszli sedesowych, eliminując groźne bakterie takie jak E.coli, czy Pseudomonas aeruginosa. Proponujemy też preparaty marek Astonish, Chante Clair, Heitmann, Xanto i wielu innych producentów. Importowana chemia do łazienki radzi sobie z każdą powierzchnią i brudem. Systematycznie używane produkty z naszej oferty gwarantują czystość na najwyższym poziomie.

Mleczka – bezpieczne środki do czyszczenia łazienki

Preparaty z naszej oferty są dostępne w wielu wariantach. Na szczególną uwagę w tej grupie zasługują mleczka. To produkty o specjalnej formule, która łączy wysoką skuteczność działania z całkowitą obojętnością dla sprzątanych powierzchni. Mleczka nie zawierają szorstkich dodatków, dzięki czemu nie rysują płytek czy elementów armatury. Jednocześnie zawierają substancje zapachowe, dzięki którym powietrze po sprzątaniu jest przyjemne.

Niemiecka, włoska, angielska chemia do łazienki to zarówno produkty uniwersalne, jak i przeznaczone do konkretnych zadań. W asortymencie mamy np. udrażniacz do rur kanalizacyjnych, czyścik do pralki automatycznej, odkamieniacz i kostki barwiące do spłuczki. Atmosferę w łazience poprawią też odświeżacze o przyjemnym zapachu owoców lub świeżego prania.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry