Niemieckie płyny do prania

Podczas prania odzieży często trzeba stosować wysokiej jakości środki piorące, które będą bezpieczne dla tkaniny i pozostawią ją przyjemną w dotyku. W takiej roli najlepiej sprawdzają się płyny o specjalnym składzie, dostosowanym do konkretnych typów tkanin. Wyjątkową zaletą takich produktów jest ich wysoka rozpuszczalność w wodzie. Dzięki temu nie pozostawiają nieestetycznych smug na ubraniach i świetnie sprawdzają się w krótkich cyklach piorących. Jeśli poszukujesz delikatnych produktów tego typu o wysokiej wydajności i trwałym zapachu, proponujemy niemieckie, włoskie, angielskie płyny do prania - zamów je już dziś!

Płyny do prania z Niemiec oraz Europy zachodniej

W asortymencie naszego sklepu mamy produkty m.in. takich marek jak Ariel, lenor czy Persil, które są doskonale znane i cenione na rynku za oferowanie wysokiej jakości produktów. Zagraniczne płyny do prania Weiser Rise, Chante Clair czy Coral są przeznaczone do białych i kolorowych tkanin. Poza dobrym rozprowadzaniem również w zimnej wodzie charakteryzują się wysoką wydajnością. Zagęszczone żele możesz stosować w niewielkich ilościach, osiągając satysfakcjonujące efekty, co jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Ponadto niektóre importowane płyny do prania zawierają sodę oczyszczoną oraz inne dodatki, które zapewniają skuteczną dezynfekcję ubrań.

Wydajne płyny do prania białych i kolorowych tkanin

Oferowany asortyment ze środkami piorącymi cechuje bardzo duża różnorodność. W sprzedaży mamy zarówno takie dedykowane do tkanin białych, jak i kolorowych, a także do prania ręcznego i w automatach. Większość proponowanych preparatów to wieloskładnikowe wydajne płyny do prania, uzupełnione między innymi o substancje przeznaczone do płukania. Dzięki temu podczas jednego cyklu nie tylko usuwają brud i dezynfekują. Utrwalają także kolory lub nadają tkaninom śnieżną biel oraz miękkość i przyjemny, długo utrzymujący się zapach.

Polecamy też zagraniczne płyny do prania przygotowanie na bazie naturalnych składników czy też z dodatkiem mydła marsylskiego, które jest bezpieczne dla skóry, sprawia, że tkaniny są przyjemne w dotyku, a do tego przede wszystkim skutecznie czyści.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry