Zagraniczne proszki do prania

Proszek do prania jest podstawowym produktem z dziedziny chemii gospodarczej wykorzystywanym w każdym domu. Trudno wyobrazić sobie skuteczne usuwanie zabrudzeń na odzieży czy tekstyliach domowych, bez odpowiedniego preparatu piorącego. Powinien też być odpowiednio dobrany do gatunku tkaniny i warunków jej pielęgnacji zalecanych przez producenta. Dlatego w naszym sklepie proponujemy skuteczne niemieckie jak i inne zagraniczne proszki do prania w wielu wariantach.

Proszki do prania z Niemiec i nie tylko

Pomimo tego, że marki te dostępne są również w naszych sklepach, oryginalne preparaty produkowane na rynki zachodnie, mają nieco inny, często delikatniejszy skład. Dlatego, ich systematyczne używanie pozwala na dłużej zachować odzież w doskonałym stanie. W efekcie importowane niemieckie, włoskie proszki do prania wyróżniają się dużą skutecznością działania przy jednoczesnej ochronie tekstyliów przed zniszczeniem.

Ze względu na ogromną różnorodność tkanin, z których produkuje się ubrania, pościele czy ręczniki proszki do prania z Niemiec są dostępne w wielu odmianach. Obok marek doskonale znanych na polskim rynku, znajdują się również te mniej popularne, które warto wypróbować ze względu na ich liczne zalety. W asortymencie znajdziesz między innymi koncentraty w granulkach, produkowane na bazie delikatnych składników, dzięki czemu doskonale nadają się do ubranek dla dzieci oraz osób o wrażliwej skórze.

Proszki do prania białego i kolorowego

Jednym z ważniejszych kryteriów doboru proszku jest kolorystyka tkanin. Produkty do prania białego zawierają wybielacze optyczne, dzięki którym materiały pozostają śnieżnobiałe. Natomiast proszki do prania kolorowego są pozbawione tego dodatku, ale uzupełnione o formułę utrwalającą barwniki. W efekcie czerwień, zieleń czy błękit zachowują swoją intensywność nawet po wielu użyciach miesiącach.

Te produkty piorące nie tylko czyszczą i chronią odzież, ale też mają pozytywny wpływ na żywotność pralki. Specjalne dodatki ograniczają do minimum ryzyko osadzania się kamienia zawartego w twardej wodzie. Zmiękczane są również tkaniny, które po wysuszeniu są bardzo przyjemne w dotyku. Oprócz tego produkty takich marek, jak np. Persil, Spuma, czy Evidur mogą być skuteczne nawet w niskich temperaturach, już od 20-30° C.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry