Niemieckie środki do prania

Jedną z podstawowych czynnością, którą wykonuje każdy z nas, jest oczywiście pranie odzieży. Aby skutecznie usunąć z niej różne zabrudzenia i pozbyć się drobnoustrojów, niezbędne są odpowiednio dobrane, wysokiej jakości produkty piorące. Powinny być nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne zarówno dla tkaniny, jak i jej kolorów, a do tego skóry człowieka. Niemieckie, Włoskie, Angielskie środki do prania, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, doskonale łączą te cechy. Sprzedajemy wyłącznie asortyment od znanych marek, takich jak Ariel, Coral, Persil, Chante Clair, Spuma, które są znane z dostarczania wysokiej jakości chemii piorącej.

Wysokiej jakości środki do prania – proszki i płyny do różnych tkanin

Asortyment, który przygotowaliśmy, obejmuje importowane środki do prania o szerokim spektrum zastosowań. Mamy świadomość tego, jak różnorodną odzież noszą nasi klienci, w tym wykonaną z delikatnego jedwabiu, wełny czy tkanin sztucznych, syntetycznych. Dlatego zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł w ofercie preparat piorący odpowiedni do swoich potrzeb.

W sprzedaży mamy proszki do prania przeznaczone do tkanin białych i kolorowych. Troszczymy się również o osoby, które mają wrażliwą skórę, w tym przede wszystkim dzieci. Proponujemy  między innymi specjalny koncentrat w granulkach z dodatkiem mydła marsylskiego i mleczka migdałowego. Asortyment uzupełniają też m.in. żele hipoalergiczne, stworzone na bazie unikalnej receptury zatwierdzonej przez PZH. Mamy także wysokiej jakości płyny do prania ręcznego i w pralkach automatycznych

Kapsułki do prania w pralkach

Robienie prania w pralkach automatycznych może być bardzo skuteczne dzięki produktom takim jak kapsułki do prania. W rozpuszczalnej osłonce producent umieścił starannie dobraną kompozycję składników – środka piorącego, odplamiacza oraz substancji zapachowej. Połączenie ich pozwala na skuteczne usunięcie nawet trudnych plam, a także utrwalenie intensywnych kolorów lub śnieżnej bieli. Cechą wyróżniającą Europy Zachodniej środki do prania jest trwałość zapachu. Zarówno proszki ,kapsułki,oraz specjalne płyny do płukania tkanin sprawiają, że świeżością ubrań będziesz mógł się cieszyć przez długi czas.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Aktywne filtry