Środki Dezynfekujące

Codziennie, zarówno w domu, jak i w pracy, stykasz się z różnego rodzaju drobnoustrojami. Wiele z nich może powodować groźne choroby, dlatego nie należy ich bagatelizować, lecz skrupulatnie przyczyniać się do zwalczania bakterii, grzybów i wirusów.

W dzisiejszych czasach doskonale widać, jak ważne jest mycie rąk i dbanie o odpowiednią czystość otoczenia, warto więc zainwestować w sprawdzone i skuteczne środki do dezynfekcji. Ich szeroki asortyment znajdziesz na stronie chemiazagraniczna24.pl. W jednym miejscu kupisz wszystko, co będzie Ci potrzebne do zapewnienia sobie odpowiedniej ochrony przed zarazkami.

Środki do dezynfekcji powierzchni

Decydując się na preparaty usuwające jednocześnie zabrudzenia i niszczące różne drobnoustroje, możesz oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Przykładem są chusteczki do czyszczenia kuchni lub łazienki. Doskonale sprawdzają się  w walce z brudem, a poza tym wykazują działanie antybakteryjne.

Zarówno do codziennego, domowego użytku, jak i w punktach gastronomicznych zastosowanie znajdzie płyn do dezynfekcji powierzchni. Nie zawiera  wybielacza, więc nie niszczy urządzeń i blatów. W przypadku czyszczenia trudno dostępnych miejsc, takich jak toalety czy umywalki, można wybrać preparat w formie sprayu, który nie tylko zabije większość bakterii, ale również zneutralizuje nieprzyjemny zapach.

Środki do dezynfekcji rąk

W codziennym pędzie i zabieganiu nie wolno zapomnieć o podstawowej higienie i myciu rąk. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednie środki czystości. Jednym z podstawowych preparatów pomagających w walce z drobnoustrojami jest mydło antybakteryjne. Produkty tego typu mają neutralne pH i przyjemny zapach na przykład aloesu, limonki czy mięty, który utrzymuje się długo na skórze. Dłonie są nawilżone i dokładnie oczyszczone.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest żel, niewymagający użycia wody. Szczególnie sprawdza się, gdy jesteś poza domem, na zakupach lub w podróży. Środki do dezynfekcji dostępne na naszej stronie są wydajne i skuteczne. Przekonaj się sam.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry